TRAPPOLA GROUP

Provozujeme restaurace, kavárny a penzion. Naše pizzerie a kavárna nabízí italskou kuchyni. Ctíme italskou kvalitu jídel. Dodržujeme italské receptury. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin. V kavárně můžete, kromě italské kávy, ochutnat pravou italskou zmrzlinu, kterou si připravujeme sami.
Nicméně v naší restauraci ROZVOJ jsme se rozhodli ctít tradici a nabízíme Vám klasickou českou kuchyni, kterou zapijete českým pivem Plzeňský Prazdrojem a Staropramenem 11.

Naše idea od počátku byla až překvapivě prostá. Nabídnout našim zákazníkům to, co chybí českým kavárnám. Podle nás je to kvalita a osobitost. Proto jsme si z Itálie přivezli kromě inspirace, i receptury. Připravili jsme pro Vás spolu s ikonou světové kávypanem Gianluigi Norou, prvotřídní směs v duchu italské tradice. K vynikající kávě se patří nabídnout odpovídající dezert, jak jinak, než z vlastní produkce. „Itálii“ naleznete i v naší zmrzlině. Vyrábíme ji z kvalitních surovin rovněž podle italské receptury. Kulinářský zážitek podtrhne profesionální personál a osobitost interiéru. Těšíme se na Vaši návštěvu v Don Cafe Ústí nad Labem nebo Don Cafe Mladá Boleslav.

Trappola

Milovníci italské gastronomie značku Trappola dobře znají. Je pro ně zárukou kvality a originality. V Mladé Boleslavi ji najdou na adrese nákupního centra Olympia, v Teplicích v nákupním centru Olympia a v Ústí nad Labem v obchodním centru Fórum byla restaurace trvale uzavřena. Své nákupy tak mohou návštěvníci zakončit v restauraci a vybrat si z pestré nabídky jídelního lístku.

Penzion Solid Spa se nachází v blízkosti Mladé Boleslavi a nabízí ubytování v klidném prostředí se zahradou, klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a neplacené monitorované parkoviště. Penzion Solid Spa poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, lednicí a v některých případech s balkonem. Každé ráno se zde podává snídaně formou bufetu.

Nově Penzion Solid Spa nabízí pokoj s vířivkou. Online rezervace zde.